16 listopada - Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

16 listopada tego roku obchodzony był Światowy Dzień Rzucania Palenia. W naszej szkole także staraliśmy się zaakcentować to istotne wydarzenie, podkreślając

oczywiście szkodliwość nałogu tak, aby młodzież miała możliwość dokonać właściwych wyborów.

Z tej okazji klasy szóste wzięły udział w spotkaniu z pracownikiem Sanepidu panią Dorotą Wojnarowską na temat: Wpływu palenia na organizm człowieka.

Na korytarzu szkolnym przygotowana została gazetka tematyczna a w dniu obchodów odbyła się audycja dla całej społeczności szkolnej.

W trakcie wywiadówki odbyła się prelekcja na temat zagrożeń wynikających z palenia e-papierosów dla rodziców.

Przedstawiciele klas szóstych wzięli udział w konkursie Wiedzy o paleniu. Wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce; Roksana Paprocka i Gabriela Przewoźnik

II miejsce; Karol Kruzel