Konkursy 2018/2019

Konkursy przedmiotowe

Do drugiego etapu konkursu matematycznego zakwalifikowała się Martyna Król klasa VI B – opiekun p. A. Antecka

Do trzeciego etapu konkursu przyrodniczego zakwalifikowali się
Kacper Polewka i Mikołaj Polewka z klasy VIA – opiekun p. M. Brzyszcz

Do trzeciego etapu konkursu humanistycznego zakwalifikowali się
Mateusz Wróbel klasa V B, Agnieszka Lech klasa VI A – opiekunowie p. K. Cymerys
i p. J. Kasperska

Inne Konkursy

Konkurs wojewódzki ,,Bezpieczeństwo na piątkę” - I miejsce w etapie powiatowym i III miejsce w etapie wojewódzkim dla drużyny kibiców G. Kwiecień, K. Cymerys,
K. Zielińska

Turniej ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”- A. Banasik, A. Szałankiewicz

Konkurs ,,Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz”

Konkurs fotograficzny ,,Walory ekologiczne i przyrodnicze naszej gminy” M. Brzyszcz, E. Wojtyś,

Konkurs wiedzy liturgicznej ,,Słudzy Miłosierdzia” A. Mazur, E. Gałązka

Konkurs plastyczny ,,Słudzy Miłosierdzia” A. Mazur, E. Gałązka

XIV Olimpiada liturgiczna A. Mazur, E. Gałązka

Konkurs ,,Porcja pozytywnej energii” K. Bartłomiejczuk

Konkurs ,,Bezpieczny Internet” M. Szczypkowska

Realizowane programy

W klasie IA I II B realizowany jest ,,Program Mały Mistrz”. Uczniowie w trakcie trwania programu zdobywają różne sprawności sportowe. Odbyli cykl zajęć
z wykorzystaniem nowych przyborów sportowych , które otrzymali w ramach programu.
W klasie I A zajęcia sportowe prowadzi p. A. Szałankiewicz , natomiast w II B p. A. Banasik.

W klasach I- III realizowany jest program ,,Lekkoatletyka dla każdego” koordynują go wychowawcy klas.

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 klasy drugie uczestniczyły w programie ,,Umiem pływać’ na basenie PCS w Staszowie. W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas pierwszych i trzecich wezmą udział w tym programie.

W klasach młodszych odbył się Turniej ,,Mali Pływacy” na basenie PCS w Staszowie opiekunami były panie U. Borkowska, R. Kosińska.

Klasy I-III biorą także udział w programie „Dziecięca piłka ręczna”, którego głównym celem jest obudzenie w dzieciach pasji do sportu, a w szczególności do wspomnianej gry zespołowej. Koordynatorem Programu ,, Dziecięca piłka ręczna” jest p. D. Rogala i p. J. Świętoń.

Głównym celem projektu „Świętokrzyski Dzień Badmintona” jest promowanie aktywności fizycznej wśród uczniów, propagowanie wybranych sportów oraz wspieranie
i promocja działalności szkół w zakresie rozwoju kultury fizycznej. Świętokrzyski Dzień Badmintona w naszej szkole zorganizowała p. M.Szczypkowska.

Konkursy przedmiotowe

Do trzeciego etapu konkursu przyrodniczego zakwalifikowali się
Kacper Polewka i Mikołaj Polewka z klasy VIA – opiekun p. M. Brzyszcz

Do trzeciego etapu konkursu humanistycznego zakwalifikowali się