tel: (015) 864 22 06

kontakt@kosciuszko.edu.pl

Bieg do Serca Kołłątaja

Dnia 6 maja 2018 r. reprezentacji naszego przedszkola brali udział w sportowej imprezie plenerowej w Wiśniowej zorganizowanej w związku z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja w naszym regionie.

Dzieci sześcioletnie uczestniczyły w Biegu do Serca Kołłątaja na dystansie 400m. Spośród 7 startujących zawodników z Przedszkola nr 4 w Staszowie troje stanęło na podium. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Maja Przytuła, a Sandra Szpakowska zajęła miejsce III. Wśród chłopców najlepszym okazał się Leon Słowiński, który w swej kategorii zajął I miejsce. Gratulujemy wszystkim małym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.