DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „KACZUSZEK”

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla zaproszonych gości. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszej grupie odbyła się 25 stycznia. W tym dniu przybyły babcie oraz dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich bliskich do wspólnej zabawy przy muzyce, a przedszkolne mury aż tętniły od śpiewu i gromkiego śmiechu. W dowód pamięci i miłości, przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyły się mamy, za co serdecznie dziękujemy. To był naprawdę wyjątkowy dzień i mamy nadzieję, że na długo pozostanie on w sercach zarówno wnuków, jak i zgromadzonych gości.

20-03-2023, Wioletta Korczak