Dzień Mamy i Taty

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji 26 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, dzięki której przedszkolaki wierszem i piosenką mogli podziękować swoim rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę.

Niestety, w tym roku nie mogliśmy spędzić tego święta wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego przedszkola nadały wyjątkowość temu dniu, (choć wirtualnie).

Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia

13-06-2021, admin