Dzień Projektów 2018

Dzień Projektów odbył się 6 czerwca 2018r. od godziny 8.00 – 11.20 Uczniowie klas drugich w zaplanowanej kolejności prezentowali swoje dokonania przed kolegami i nauczycielami w stołówce szkolnej. Miejsce prezentacji projektów zostało odpowiednio przygotowane i dostosowane do wymagań uczniów, wynikających z potrzeby prezentacji wyników swojej pracy.
Wszystkie projekty zostały przeprowadzone prawidłowo. Cele zaplanowane na początku zrealizowano. W przeważającej części uczniowie byli przygotowani do wystąpienia przed publicznością. . Projekty były interesujące i zawierały wartości edukacyjne. Nauczyciele wywiązali się z zadań, których się podjęli, podobnie jak uczniowie.

Autor: Izabella Arendarska

20-06-2018, admin