Dzień Zdrowego Śniadania

W dniu 8 XI 2019 r.Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Zdrowego Śniadania.Chętne zespoły klasowe miały za zadanie przygotować propozycję zdrowego śniadania, a następnie krótko opowiedzieć co ono zawiera.W przedsięwzięciu wzięło udział 13 zespołów klasowych.Każda klasa zaprezentowała swoje śniadanie,które zostało ocenione prze jury w składzie:dyrektor mgr D.Firmanty, wicedyrektorzy:mgr K.Stawińska i mgr B.Pióro, opiekunowie SU mgr K.Karcz-Pawlik i mgr M.Macias oraz przewodnicząca SU Julia Stemborowska i wiceprzewodnicząca Iga Biórka.W czasie oceniania jury zwracało uwagę na:dekorację stołu,trafność doboru posiłku do zagadnienia, estetyka przygotowania śniadania.Najwyższą liczbę punktów uzyskały klasy:III B, III C, VIII B tj. 10 punktów.Punkty uzyskane przez poszczególne klasy zostały wliczone do konkursu Klasa na medal trwającego w naszej szkole.Po zaprezentowaniu i ocenie śniadania każda klasa zaprosiła swój zespół klasowy na poczęstunek.

01-12-2019, admin