II MIEJSCE „KACZUSZEK” NA 34 REGIONALNYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK

22 stycznia 2023 r. w kościele św. Barbary w Staszowie odbył się finałowy koncert XXXIV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie odbywało się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - Leszka Kopcia oraz Starosty Staszowskiego - Józefa Żółciaka.

Finaliści, którzy wystąpili podczas koncertu zostali wybrani przez jury konkursowe w składzie: ks. Grzegorz Jeż – proboszcz parafii pw. św. Barbary w Staszowie, Anna Gogola - dyrektor Staszowskiego Ośrodka Kultury, Krzysztof Laskowski - starszy instruktor ds. edukacji muzycznej w Staszowskim Ośrodku Kultury. Nasze przedszkolaki pokonały ponad 100 uczestników podczas I etapu konkursu, który odbył się on-line i zajęły zaszczytne II miejsce w swojej kategorii.

20-03-2023, Wioletta Korczak