INFORMACJE DLA RODZICÓW, UCZNIÓW DOTYCZĄCE SZKOLNYCH OBCHODÓW DNI Z PROFILAKTYKĄ, ZDROWIEM BEZPIECZEŃSTWEM

POD HASŁEM

„UZALEŻNIENIA – ŻYCIOWA PUŁAPKA”

W bieżącym roku szkolnym pedagodzy szkolni zapraszają rodziców, uczniów do udziału w szkolnych obchodach

DNI Z PROFILAKTYKĄ, ZDROWIEM I BEZPIECZEŃSTWEM POD HASŁEM „UZALEŻNIENIA – ŻYCIOWA PUŁAPKA”.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią przeprowadzimy je w formie zdalnej. W terminie 13.05.2020 – 15.05.2020 r. zamieszczać będziemy materiały informacyjne na stronie internetowej szkoły w zakładce: Zdalne nauczanie. Pedagog szkolny.

Poruszane przez nas zagadnienia opracowane zostały w ścisłej współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Staszowie i dotyczyć będą profilaktyki uzależnień.

W ramach kontynuacji współpracy z p. Dorotą Wojnarowskąpracownikiem PSSE w Staszowie - chcemy nie tylko zwrócić uwagę na zagrożenia, ale także udostępnić wszystkim kontakty pomocowe w sytuacjach problemowych.

Hasło przewodnie: „UZALEŻNIENIA – ŻYCIOWA PUŁAPKA” uwzględnia następujące aspekty uzależnień:

„Alkohol – życiowa pułapka”

„Dopalacze, narkotyki - życiowa pułapka”

„Papierosy- życiowa pułapka”

Zapraszamy do zapoznawania się z opracowanymi materiałami.

Dziękujemy bardzo p. Dorocie Wojnarowskiej – pracownikowi Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Staszowie za współpracę i udostępnienie cennych materiałów informacyjno-edukacyjnych w formie prezentacji multimedialnych.

12-05-2020, admin