Jesteśmy „EKO”

W dniu 11 grudnia 2019 roku uczniowie klasy V c uczestniczyliw warsztatach z recyklingu, które odbyły się w Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie. Uczniowie poznali zasady segregacji odpadów i selektywnej zbiórki surowców wtórnych. Obejrzeli ciekawą prezentację uświadamiającą o potrzebie oszczędzania i segregacji odpadów. Brali aktywny udział w pogadance na temat eko – zakupów. W drugiej części warsztatów uczniowie wykonywali recyklingową kartkę świąteczną z surowców wtórnych, którym można nadać „drugie życie”.

19-12-2019, admin