KONKURS PLASTYCZNY "WSZYSTKIE POKOLENIA MOJEJ RODZINY. PRACA W ROLNICTWIE KIEDYŚ I DZIŚ."

Nasze przedszkole przystąpiło do konkursu plastycznego organizowanego przez Urząd Statystyczny w Kielcach. Głównym celem konkursu było pokazanie jak wyglądała praca w rolnictwie kiedyś, a jak wygląda dzisiaj. Wpłynęło do naszego przedszkola sporo prac, lecz tylko jedna mogła prezentować naszą placówkę. Reprezentowała nasze przedszkole praca wychowanki grupy Kotki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wykonane prace i chęć uczestnictwa w konkursie.

16-11-2020, admin