Leśny Dzień Dziecka Kwiatuszków

Dzień dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. W Nadleśnictwie w Staszowie obył się Leśny Dzień Dziecka prowadzony przez pracowników Nadleśnictwa gdzie odbyły się liczne atrakcje - zamki dmuchane, zajęcia plastyczne, tańce, zabawy z chustą, malowanie twarzy. Dzieci miały możliwość degustacji soków z naturalnych owoców, waty cukrowej i popcornu. To był wspaniały dzień.

21-09-2023, Wioletta Korczak