Walentynki

14 lutego to miły dzień dla każdego z nas, dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu dzień zakochanych. Święto obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce, a więc i w naszej szkole.

Z tej okazji, Samorząd Uczniowski zorganizował wiele atrakcji: m.in. pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona skrzynia do której uczniowie już od 10 lutego wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie wszystkie kartki, liściki i serduszka zostały odpowiednio posegregowane i rozdane przez walentynkowe amorki w dniu 14 lutego wszystkim adresatom.

Można było także z okazji obchodzonego święta zrobić sobie zabawne zdjęcie w foto budce.

Rozstrzygnięty został również konkurs na Króla i Królową Walentynek. Miło nam poinformować, że tytuł króla otrzymał Bartek Gałęza (kl. VIII a), a tytuł królowej otrzymała Julia Makówka (kl. IIIc). Zwycięzcy konkursu otrzymali drobne upominki. Gratulujemy im serdecznie.

Dzień ten upłynął w naszej szkole radośnie w atmosferze przyjaźni i zabawy.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wsparli zorganizowaną akcję poprzez przygotowanie bądź zakup produktów z kiermaszu serdecznie dziękujemy.

Uczniom z klas IV-VIII przypominamy, że w najbliższy czwartek 20 lutego 2020r. w godzinach 16:00-19:00 na dużej sali gimnastycznej odbędzie się dyskoteka walentynkowa.

18-02-2020, admin