Walentynkowy Bal Przyjaźni

Dnia 20 lutego 2019 roku w świetlicy szkolnej odbył się Walentynkowy Bal Przyjaźni dla świetliczków z klas pierwszych. Wszystkie dzieci przebrane były w stroje z czerwonymi muszkami i opaskami z czerwonym serduszkiem.

Każdy uczestnik zabawy brał udział w przygotowanych konkursach, zabawach ruchowych i tanecznych takich jak: dwa kółeczka, złamane serce, pociąg, chusteczka haftowana, serduszko parzy. Dużo emocji wzbudzały głośno odczytywane i wręczane kartki z poczty walentynkowej, wybrany został Król Walenty i Królowa Walentynka. Uczniowie obdarowywali się walentynkowymi serduszkami. Było dużo piosenek i tanecznych pląsów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się występy wokalne Gabrysi, całej grupy „Małe serduszka”, ”Zostań moją przyjaciółką” i „Walentynki.” Zwycięzcy otrzymywali nagrody w postaci słodkich smakołyków. Po zabawie dzieci częstowały się słodkościami: cukierkami pączkami, lizakami.

W Walentynkowym Balu Przyjaźni uczestniczyli zaproszeni goście- Pan dyrektor ZPO nr 1 Dariusz Firmanty, wicedyrektor Katarzyna Stawińska i wicedyrektor Bożena Adamkiewicz. Były również obecne niektóre mamy. Wszyscy się świetnie bawili.

Wszystkim dopisywały humory, a zabawa była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Organizatorzy:

mgr Małgorzata Kazimierska