Wizyta pani pielęgniarki w grupach 3 latków i 3-4 latków

O higienie, zasadach dbania o zdrowie zachowaniu podczas choroby i prawidłowym myciu ząbków mówiła zaproszona do przedszkolaków pani pielęgniarka pracująca w naszej placówce.

Dzieci gościły 29 września w przedszkolu panią pielęgniarkę. Spotkanie było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy. Nasz gość w ciekawy dla dzieci sposób przekazał im informacje na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie. Przedszkolaki dowiedziały się również jak bardzo ważne w życiu est zdrowe odżywianie się. Spożywanie owoców i warzyw. Same również dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami. Bardzo dziękujemy Pani pielęgniarce Barbarze Kaczmarskiej za cenne słowa.

09-10-2017, admin