Wizyta w Straży Pożarnej

We wtorek 26 września dzieci z "Tygryski" i" Kwiatuszki" wraz z wychowawcami wybrały się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Staszowie. Na miejscu strażacy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy. Dzieci podczas tej niecodziennej wizyty mogły zapoznać się z zawodem strażaka, z zasadami postępowania na wypadek pożaru lub innego zagrożenia. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć wóz strażacki z całym wyposażeniem, a nawet wejść do kabiny tego ekscytującego pojazdu. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę dotyczącą pożytecznej pracy strażaka. Dziękujemy strażakom za zorganizowanie spotkania oraz umożliwienie naszym podopiecznym zapoznania ze swoją pracą.

09-10-2023, Wioletta Korczak