Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie

Dnia 17 września 2015roku dzieci z grupy 5 latków „A” wybrały się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

Oprowadzająca księżniczka przeniosła przedszkolaków w świat Koziołka Matołka i innych znanych i mniej znanych bajek przez dzieci. Tego dnia dzieciom towarzyszyła piękna wczesno jesienna pogoda. Przedszkolaki wraz z nauczycielkami panią Grażyną Haczyk i panią Pauliną Figacz zwiedziły bajkowe ogrody, gdzie mogły się pobawić i zjeść smaczny posiłek na świeżym powietrzu. Wycieczka była udana, dzieci były zadowolone.