Wyniki konkursu plastyczno - lterackiego "Wehikuł czasu"

W ramach ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ odbył się KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI "WEHIKUŁ CZASU". Zadaniem uczestnikow konkursu było wyobrazić sobie, że można podróżować w czasie, a następnie narysować lub opisać, gdzie i w jakiej sytuacji uczestnicy chcieliby się znalezć, z kim spotkać, co zobaczyć? Podczas oceniania prac jury konkursowe brało pod uwagę wiek ucznia, zaangażowanie, wybraną tematykę, aspekty edukacyjne i profilaktyczne. Tematyka pracy konkursu "Wehikuł czasu" była bardzo obszerna . Dzięki niej jury mogło poznać marzenia, cele, obawy, postawy oraz emocje towarzyszące uczestnikom konkursu.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że uczeń klasy IVa - Jan Zieliński został laureatem konkursu i zdobył główną nagrodę a pięcioro uczniów z naszej szkoły zdobyło wyróżnienia. Są to:

• Angelika Lęga - klasa IIa
  • Mikołaj Monkowicz - klasa VIIc
  • Agata Rak - klasa VII
  • Victoria Nowak - klasa VIIa
  • Jessica Spisz - klasa VIIb

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Pedagodzy szkolni: Grażyna Kwiecień i Katarzyna Zielińska

25-12-2020, admin