„ Poeci dzieciom”

W dniach 17-18.11.2016r. dzieci z grup przedszkolnych uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 pt. „ Poeci dzieciom”. Spotkanie miało na celu popularyzowanie twórczości polskich poetów : J. Brzechwy, J.Tuwima, W. Chotomskiej, D. Gellner, A. Fredry, rozwijanie zdolności recytatorskich,zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie do występów na scenie,rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowawśród dzieci.

20-11-2016, admin