Rekolekcje

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki i Publiczne Przedszkole nr 4 im. T. Kościuszki w Staszowie informuje, że Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej szkole w dniach 3, 4, 5 kwietnia 2017 r. (poniedziałek, wtorek, środa). Spotkania będą odbywać się: Szkoła Podstawowa godz. 8:00, Gimnazjum godz. 9:00 na sali gimnastycznej. Opiekę nad uczniami będą sprawować nauczyciele uczący.

17-03-2017, admin