Wiosenne porządki

Świetlica SP nr 1 w Staszowie wita wiosnę

23 marca świetlica szkolna SP nr 1 zaprezentowała montaż słowno – muzyczny pt: ,,Wiosenne porządki’’. Przedstawienie przygotowali uczniowie kl II B pod kierunkiem Doroty Bajur-Krawieckiej , Renaty Kosińskiej i Sylwii Rożek.

Występ młodych artystów był okazją do podsumowania pracy świetlicy w ostatnim kwartale i rozstrzygnięcia konkursów szkolnych organizowanych przez świetlicę tj. ,,Nasze talenty’’ i ,,Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna’’ . Podczas uroczystości p. kierownik świetlicy L. Majczak przedstawiła sprawozdanie ze szkolnego kiermaszu wielkanocnego, który w tym roku okazał się niebywałym sukcesem. Przy dźwiękach ,,Tańca kwiatów’’ Czajkowskiego staszowska ,,Jedynka’’ wkroczyła na nową , słoneczną porę roku, jaką jest wiosna.

23-03-2016, admin