Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie

Dnia 25.09.2015r. dzieci z grupy 5 latków B wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Przedszkolaki oglądały wystawę pt. „ Bajkowy świat” utrzymaną w charakterze interaktywnej zabawy z wykorzystaniem technik multimedialnych. Poruszały się po ogrodzie zmysłów z altanami, a także oglądały bajkę o Koziołku Matołku. Wycieczka ta była wspaniałą okazją do przeniesienia się w świat bajek pełnej kolorów i niespodzianek, spotkały także głównego bohatera – Koziołka Matołka.